Lampy LED

LED lamps

LED-Lampen

Ceramika użytkowa

Usable ceramics

Haushaltskeramik

.

Ceramika ogrodowa

Garden ceramics

Gartenkeramik

.

Ceramika ozdobna

Decorative ceramics

Dekorative Keramik

.

O Nas

Witamy na naszej stronie

 
Nazywam się Renia i jestem zakochana w różach i ceramice. W mojej twórczości ceramicznej zajmuję się ceramiką zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Kocham rośliny więc robię ceramikę do ogrodu, ogród uprawiam ekologicznie więc tworzę poidełka dla ptaków, jeży, kwiaty w których zbiera się woda dla owadów, różne ozdoby. Ceramika użytkowa  to patery, talerze, różnego rodzaju miski, czarki i mydelniczki. Oprócz tego zajmuję się także ceramiką dekoracyjną jak lampy, wazony i małe zwierzątka. Wśród nich szczególne miejsce mają koty. Niewielka część mojej pracy skierowana jest na biżuterię.
Ceramika to moja pasja, terapia, możliwość samorealizacji. Zajmuje w moim sercu szczególne miejsce. Ręcznie robione towary są wyjątkowe i niepowtarzalne, gdyż nie można zrobić dwóch identycznych przedmiotów. Przyciąga mnie do niej możliwość uczestniczenia w procesie twórczym.
 
Warsztaty ceramiczne
dzieci wnoszą dzielą się radością życia, ładują moje baterie. Chcę im pomagać się rozwijać. Praca z gliną to doskonała terapia reki ale także rozwija myślenie twórcze, wyobraźnię przestrzenną, spostrzegawczość, ułatwiają zapamiętywanie, uczy estetyki, cierpliwości, dokładności i dyscypliny. Uczestnicy warsztatów mają możliwość twórczego wyrażania własnych myśli, uczuć i emocji. Program zajęć dopasowany jest do indywidualnych możliwości dzieci. Każdy pracuje indywidualnie i w swoim tempie, pod nadzorem instruktora.
Uczestnictwo w zajęciach rękodzielniczych jest alternatywą do biernego wypoczynku każdego, od dziecka do seniora. Zajęcia są zachętą do samodzielnego szukania pomysłów na wykorzystanie wolnego czasu
(c)2015, All Rights Reserved